Biz, işimiz ne olursa olsun, her zaman en iyisini yapmak, yolda öğrenmek ve devamlılığımızı sağlaması açısından bilgi ve deneyimlerimizi simultane şekilde aktarmak için çaba gösteren kişileriz.
Sürekli yeni şeyler öğreniyor ve öğrendiklerimizi o anda kurum kültürümüzü oluşturacak parçalar haline getiriyoruz..

ZARİFE KALENDER
KURUCU

BURCU SARAÇOĞLU
OPERASYON DİREKTÖRÜ

Yine dene!

TOLGA ALİ TÜRK
MARKA DİREKTÖRÜ

Hikaye her şeydir!

Merhaba!

Biz, kentte doğal olmayan her şeyin doğalını size ulaştırmak için kolları sıvadık.
Eski tadında bulamadığınız her şeyi, ülke çapında keşfetmeye ve tedarik zincirimize eklemeyi kafamıza koyduk. 

Geleneksel tariflerle ve el emeği ile üretilen bütün ürünler önceliğimiz.

Başlangıç olarak, hammadde temininden, paketlemeye kadar tüm süreçlerinden haberdar olduğumuz, iyi, temiz ve lezzetli ürünler ürettiğini bildiğimiz markaları bir araya topladık.

Biz, bir aile kurumu olan Jungle Healthy Food’un bir koluyuz. Sacayak’ın iki ayağı tamam. Vizyonumuzdaki sacayak’ın üçüncü ayağı da 2020’nin yaz aylarında tamamlanmış olacak ve biz ‘katkısız gıda’ sektöründeki yerimizi perçinlemiş olacağız.

Bir aile işletmesi olarak girdiğimiz gıda sektöründe aslında kurucumuz özelinde oldukça eskiyiz. Yıllarını mağazacılık sektöründe yöneticilik yaparak geçirdi ve şimdi tüm deneyim ve tecrübesini bizlere aktarıyor.

Kurumumuz, mühendis, reklamcı, girişimci ve mağazacılık duayeni, çekirdek bir kadrodan oluşuyor ve Jungle’ın kısa zamanda elde ettiği başarı, bu anlamda bir tesadüf değil.

Hepimizin bir de ortak yanı var. 

Biz, işimiz ne olursa olsun, her zaman en iyisini yapmak, yolda öğrenmek ve devamlılığımızı sağlaması açısından bilgi ve deneyimlerimizi simultane şekilde aktarmak için çaba gösteren kişileriz. Sürekli yeni şeyler öğreniyor ve öğrendiklerimizi o anda kurum kültürümüzü oluşturacak parçalar haline getiriyoruz.

Jungle’ın kısa bir zaman içerisinde köklü bir marka görünümü kazanmasının arkasında bu yapılanma şekli var. Kentte Doğal da yakın takvimde sıklıkla karşılaşılan ve tercih edilen bir ulusal marka olma vizyonu ile yola çıktı.

Bu vesileyle bir aile yapısı olarak işe koyulmuş olsak da, bizim için kurum ciddiyeti, işimize duyduğumuz saygı ile ilgili.

Jungle Healthy Food ile temiz gıda üretmeye başladığımız ilk günden bu tarafa edinmiş olduğumuz ticari tecrübelerin sonucu olarak ortaya çıkan kenttedogal.com da sevgi, emek, tecrübe ve alınteri ile filizlendi.

Hem kurum kültürümüzü beslemesi, hem de zaten yapıyor olduğumuz gıda üretimi işi ile sınırlı kalmayıp, başta yolculuğumuz boyunca kazandığımız dostlarımızın üretimlerine yer vermeye daha sonra ve hızla ülke çapında katkısız ürün yapan, temiz ve güvenilir markaları parlatmaya kararlıyız.

Sevgi ve saygılar.

kenttedogal.com